21 Eylül 2010 Salı

motif motif ceket ve yelekler


kışın body,lerin üzerine giyilebilecek tığ işi şık bi ceket,vallahi ben giyerim,çokta severim tığ işi hem yapmayı hemde giymeyi.
antalya iklimine çok uygun çünkü :)
ve yelekler,yine balıkçı yaka body,lerin üzerine kullanabileceğimiz çok hoş yelekler,hepsindede aynı motif şekli kullanılmış ama renkler değişince hepsi birbirinden güzel olmuş4 yorum:

ÖRGÜÇANTAM dedi ki...

teşekkürler canısım. bu yıl yine mode sanırım TV de derya baykalda benzer birşeyler yapıyorlardı dün. gençlerde gömlek üzerine çok yakıştırıyorum bu motif birleşimnlerini.

öpüyorum sevgiler

yaseminkale dedi ki...

cancanımmmm yap tabi yaa senin yaptıkların daha gzl olur..

tatesal dedi ki...

Hepsi birbirinden güzel Fisuncum çok beğendim...Bizim buraları soğuk ama kaloriferli ortamda badi ve gömlekle çok güzel olur teşekkürler paylaşımın vede bana yazdığın yorum için....kardeşini merak ettim umarım iyidir,sevgiler...

tatesal dedi ki...

Fisuncuğum rabbim yardımcınız olsun...Çok zor bir durum bende babamdan biliyorum dermansız bir kalp hastasıydı,kalbi 10 kat büyümüştü 56 yaşında 2005 de kaybettik ....Ama kardeşin çok genç o nedenle iyice zor ama elden ne gelirki....Dua edelim inşallah şifa bulur....Ümidini kaybetme,üzülme diyemiyorum çünkü ben bile üzülüyorum dışarıdan birisi olarak....sevgiler canım....